Vyzkoušejte si produkty od ELEMENTS DS

Rozumíme tomu, že kupovat zajíce v pytli není ideální. Proto firmám nabízíme možnost vyzkoušet si naše produkty, abyste sami objevili jedinečnost našich produktů.

Napište nám a domluvíme si schůzku, na které vám představíme všechny produkty a možnosti použití. 

+420 775 41 61 51

O nás

Elements DS (Elements Dead Sea). Již název vypovídá o zaměření naší společnosti na prvky Mrtvého moře. Rodinná společnost založena na pozitivních zkušenostech s výrobky nabízených našim klientům. Recenze klientů i mezinárodních hotelových řetězců vypovídají o vysoké kvalitě a využití. C-Products nabízí špičkovou kosmetiku s jedinečnou recepturou vyvinutou vědci a odborníky v oboru. Díky novým technologiím jordánských těžebních společností surovin z Mrtvého moře, které zaručují její čistotu, profesionálnímu zpracování těchto i dalších přidávaných přírodních surovin, doručujeme našim klientům výrobky nejvyšší kvality.

Universal Labs. Ltd. (C-Products) společnost s dlouhodobou tradicí. V roce 1989 se skupina nadšených a oddaných vědců a milovníků přírody rozhodla umožnit lidem po celém světě sdílet a užívat tajemství přírody.  Začali zkoumat a využívat kouzlo přírodních minerálů nejstaršího zdroje zdraví a krásy… Mrtvé moře. Tehdy byla založena laboratoř Universal Labs., která od té doby přináší světu jedinečnou škálu přírodních produktů založených na přísadách z Mrtvého moře C-Products.

Tělo a obličej

Denní i noční nezbytná péče o pokožku, která nejen hydratuje, zpevňuje, omlazuje, vyživuje, regeneruje ale i chrání...

Solné koupele

Stimulují a obnovují přirozenou rovnováhu a energii těla i mysli. Zásadně napomáhají zmírnění či hojení kožních potíží...

Bahenní zábaly

Tělové zábaly, pleťové masky, nezpochybnitelnými vlastnostmi čistí, detoxikují, prokrvují, vyživují, hydratují, regenerují i hojí...

Masážní oleje

Pár kapek či více masážního oleje dokáže zázraky. Masážní oleje C-Products jsou vhodné nejen pro relaxační masáže celého těla, ale i pro uvolňující aromaterapeutické masáže.

Dárkové balíčky

Pozornost pro klienta nebo obchodního partnera či překvapení, dárek pro blízkou osobu. Využijte jedinečnosti a různorodosti výrobků z Mrtvého moře C-Products.